Hoşgeldiniz

İletişim

Benim yardımıma ihtiyacınız olduğunuzda sizinle konuşmaktan mutluluk duyarım. Ancak eş zamanlı görevlerimin olmasından dolayı aşağıda ilgilendiğiniz konuya göre nasıl randevu alabileceğinizle ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Aşağıda sırasıyla Muayene ve/veya Tıbbi Danışmanlık, Acil Durumlar, AR-GE, Proje Çalışması ve diğer Bilimsel konular hakkında nasıl iletişim kurabileceğiniz ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Ayrıca Özel Talep Bilgi Formunu kullanarakta benimle iletişime geçebilirsiniz.

İşyerim

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında Öğretim üyesi olarak çalışmaktayım. Ayrıca randevulu olarak hasta muayenesi yapmaktayım. Randevular mhrs.gov.tr adresinden veya 182 Merkezi Hekim Randevu sisteminden verilmektedir.

182

SBÜ Gülhane Tıp Fakültesi, Ortopedi ve Travmatoloji AD, 06018, Etlik, Ankara, Türkiye

Acil Durumlar

Özel cep numaramdan acil durumlarda arayabilirsiniz. Ancak toplantıda olduğumda, ameliyatta, yada yurtdışı görevi vs durumlarımda cevap veremediğimden dolayı mesaj gönderebilirsiniz.

0 312 284 35 35

Randevu alın

Cemil Yıldız - DoktorTakvimi.com

AR-GE, Proje, Bilimsel Konular

Bilimsel konularda görüşmek için aşağıda belirtilen telefon numarasından benimle görüşebilir ya da elektronik posta gönderebilirsiniz.

0 312 284 35 35

drcemilyildizortopedi@gmail.com

0 536 983 11 35

Özel Talep Bilgi Formu